Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

które banki nie udzielały kredytów frankowych

temat wybrany: które banki nie udzielały kredytów frankowych

W ostatnich latach kredyty we frankach szwajcarskich stały się poważnym problemem dla wielu Polaków. Wielu z nas zaciągnęło te kredyty, będąc przekonanym o ich korzystnych warunkach. Niestety, po zmianie kursu waluty, spłata stała się niemożliwa, a wiele osób znalazło się w poważnych tarapatach finansowych. Wiele banków odmówiło udzielenia pomocy, ale są też tacy, którzy wykazali się wyjątkową odpowiedzialnością.

Jednym z banków, które nie udzielają kredytów we frankach, jest Bank Pekao SA. To jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, która ma wiele oddziałów na terenie całego kraju. Bank Pekao SA to instytucja z długą tradycją i solidnym wizerunkiem. Oferuje wiele produktów bankowych, w tym kredyty hipoteczne w złotówkach, które cieszą się dużą popularnością.

Innym bankiem, który nie udziela kredytów we frankach, jest Santander Bank Polska. To jeden z największych banków w Polsce, który powstał w wyniku fuzji Santander Consumer Banku i Banku Zachodniego WBK. Santander Bank Polska oferuje wiele produktów bankowych, w tym kredyty hipoteczne w złotówkach.

Innym bankiem, który nie udziela kredytów we frankach, jest Millennium Bank. To bank, który działa na rynku od wielu lat i posiada wiele oddziałów na terenie całego kraju. Millennium Bank oferuje wiele produktów bankowych, w tym kredyty hipoteczne w złotówkach, które cieszą się dużą popularnością.

Podsumowując, jeśli szukasz banku, który nie udziela kredytów we frankach, warto zwrócić uwagę na Bank Pekao SA, Santander Bank Polska i Millennium Bank. To instytucje finansowe z długą tradycją, solidnym wizerunkiem i ofertą produktów bankowych dopasowanych do potrzeb klientów. Dzięki temu będziesz miał pewność, że nie wpadniesz w kłopoty finansowe związane z kredytami we frankach.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x