Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

jak nadpłacić kredyt w ipko

temat wybrany: jak nadpłacić kredyt w ipko

Jeśli posiadasz kredyt w iPKO i chcesz nadpłacić go, to istnieją dwie możliwości. Możesz to zrobić przez internet lub bezpośrednio w placówce bankowej.

Aby nadpłacić kredyt przez internet, należy zalogować się na swoje konto iPKO i wybrać opcję „Kredyty i pożyczki”. Następnie wybierz kredyt, który chcesz nadpłacić i kliknij w przycisk „Nadpłaty”. Wprowadź kwotę, którą chcesz nadpłacić i zatwierdź transakcję.

Jeśli chcesz nadpłacić kredyt bezpośrednio w placówce bankowej, należy udać się do oddziału iPKO wraz z dowodem osobistym oraz numerem rachunku, na którym posiadasz kredyt. Pracownik banku pomoże Ci wprowadzić nadpłatę i potwierdzić jej dokonanie.

Nadpłacanie kredytu w iPKO jest korzystne dla kredytobiorcy, ponieważ pozwala na zmniejszenie kwoty raty lub skrócenie czasu spłaty kredytu. Pamiętaj jednak, że nadpłata nie oznacza automatycznie zmniejszenia raty, a jedynie zmniejszenie okresu spłaty kredytu.

Warto także pamiętać, że przed dokonaniem nadpłaty należy skonsultować się z doradcą finansowym, który pomoże w doborze optymalnej kwoty nadpłaty oraz przeprowadzi symulację zmian w spłacie kredytu.

Podsumowując, nadpłacanie kredytu w iPKO jest łatwe i wygodne. Można to zrobić przez internet lub bezpośrednio w placówce bankowej. Przed dokonaniem nadpłaty warto skonsultować się z doradcą finansowym, który pomoże w doborze optymalnej kwoty nadpłaty oraz przeprowadzi symulację zmian w spłacie kredytu.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x