Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

pozyczka co potrzebne

temat wybrany: pozyczka co potrzebne

Szukając pożyczki, warto wiedzieć, jakie dokumenty i informacje będą potrzebne. Przygotowanie się z odpowiednim zestawem dokumentów i informacji pomoże Ci zwiększyć szansę na pozytywną decyzję kredytową.

Oto lista rzeczy, które mogą być wymagane przy wnioskowaniu o pożyczkę:

1. Dokument tożsamości – dowód osobisty, paszport lub inny dokument potwierdzający tożsamość, który jest ważny i nie przedawniony.

2. Weryfikacja dochodu – może to być ostatnie wypłaty z pracy, zeznanie podatkowe lub certyfikat z US lub ZUS. Banki i instytucje pożyczkowe chcą upewnić się, że jesteś w stanie spłacić pożyczkę, dlatego weryfikują Twoje dochody.

3. Historia kredytowa – w przypadku pożyczek długoterminowych banki lub instytucje pożyczkowe mogą poprosić o Twoją historię kredytową, aby sprawdzić, czy w przeszłości byłeś w stanie spłacić zobowiązania. Możesz uzyskać swoją historię kredytową z BIK lub innej instytucji zajmującej się tym tematem.

4. Potwierdzenie adresu zamieszkania – faktura za gaz, prąd lub woda, umowa najmu, a nawet list z urzędu gminy, który potwierdza Twoje zameldowanie, może być wymagany jako dokument potwierdzający Twój adres zamieszkania.

5. Informacje o zatrudnieniu – jeśli jesteś samozatrudniony, możesz potrzebować wyciągów z rachunku bankowego, wyciągów z PIT lub umowy z klientami, aby udowodnić swoje dochody. Jeśli jesteś zatrudniony, możesz uzyskać wyciąg z Twojego konta bankowego, aby bank lub instytucja pożyczkowa mogła potwierdzić Twoje dochody.

6. Informacje o nieruchomości – jeśli wnioskujesz o pożyczkę hipoteczną, będziesz potrzebował informacji o nieruchomości, takie jak dokumenty potwierdzające własność, plany budynku lub wycenę nieruchomości.

Wniosek o pożyczkę może wymagać różnych dokumentów w zależności od instytucji pożyczkowej i rodzaju pożyczki. Dlatego warto dobrze zapoznać się z wymaganiami i przygotować odpowiedni zestaw dokumentów i informacji, aby zwiększyć szanse na pozytywną decyzję kredytową.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x