Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

których pożyczek nie widać w bik

temat wybrany: których pożyczek nie widać w bik

Czy wiesz, że istnieją pożyczki, których nie widzi Biuro Informacji Kredytowej? Oto poradnik, który pomoże Ci poznać rodzaje pożyczek, które nie zostaną odnotowane w BIK.

1. Pożyczki prywatne – to pożyczki udzielane przez osoby fizyczne, a nie przez banki lub instytucje finansowe. W takim przypadku nie ma potrzeby weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej, ponieważ osoby prywatne nie mają dostępu do informacji o historii kredytowej.

2. Pożyczki pozabankowe – to pożyczki udzielane przez firmy, które nie są bankami. Takie firmy nie są zobowiązane do raportowania do BIK, ale często korzystają z innych biur informacji kredytowej, takich jak BIG Infomonitor czy KRD.

3. Pożyczki ratalne – to pożyczki, które spłaca się w ratach. W takim przypadku informacje o zadłużeniu nie są przekazywane do BIK, ale do innych biur informacji kredytowej, takich jak BIG Infomonitor czy KRD.

4. Pożyczki hipoteczne – to pożyczki udzielane na zabezpieczenie nieruchomości. W takim przypadku informacje o zadłużeniu nie są przekazywane do BIK, ale do innych biur informacji kredytowej, takich jak BIG Infomonitor czy KRD.

Warto pamiętać, że brak informacji w Biurze Informacji Kredytowej nie oznacza, że pożyczka nie będzie widoczna w innych biurach informacji kredytowej. Dlatego zawsze warto zwracać uwagę na warunki pożyczki i dokładnie sprawdzać, jakie biura informacji kredytowej są wykorzystywane przez dany pożyczkodawcę.

Podsumowując, istnieją różne rodzaje pożyczek, które nie są widoczne w BIK. Korzystając z takiej pożyczki, należy jednak pamiętać, że informacje o zadłużeniu mogą być przekazywane do innych biur informacji kredytowej, dlatego warto dokładnie sprawdzić, jakie biura są wykorzystywane przez danego pożyczkodawcę.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x