Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

który bank nie udzielał kredytów we frankach

temat wybrany: który bank nie udzielał kredytów we frankach

W ostatnich latach wiele osób zdecydowało się na zaciągnięcie kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich. Niestety, wraz ze wzrostem wartości tej waluty, wiele osób zaczęło mieć problemy z regulowaniem swoich zobowiązań. Dlatego coraz więcej osób zastanawia się, który bank nie udzielał kredytów we frankach.

Na szczęście istnieją banki, które już od samego początku odmawiały udzielania kredytów hipotecznych we frankach szwajcarskich. Jednym z takich banków jest na przykład ING Bank Śląski. Od samego początku, bank ten udzielał jedynie kredytów w złotych. W przypadku kryzysu walutowego, klienci nie musieli martwić się o nagły wzrost swojego zadłużenia. Banki takie jak Bank Millennium czy Getin Bank również postanowiły skupić się na kredytach w złotych, dzięki czemu ich klienci nie byli narażeni na ryzyko związane z kursem franka.

Jeśli zatem zastanawiasz się, który bank wybrać, aby uniknąć problemów związanych ze spadkiem wartości waluty, warto rozważyć oferty banków, które udzielają kredytów wyłącznie w złotych. Warto również pamiętać, że decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego powinna być przemyślana i dobrze przemyślana. Przed podjęciem decyzji, warto porównać oferty różnych banków, zwracając szczególną uwagę na kwestie związane z oprocentowaniem, prowizjami oraz ubezpieczeniami.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x