Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

jakie banki daja pozyczki bez bik

temat wybrany: jakie banki daja pozyczki bez bik

Jeśli szukasz sposobu na uzyskanie pożyczki, ale masz negatywną historię kredytową, warto zwrócić uwagę na banki, które udzielają pożyczek bez sprawdzania w bazach BIK. W tym artykule przedstawimy listę banków, które oferują takie rozwiązania.

1. Bank Pekao SA – oferuje pożyczki bez sprawdzania w BIK, ale wymaga zabezpieczenia w postaci poręczyciela lub hipoteki.

2. Bank Millennium – proponuje pożyczki bez sprawdzania w BIK, ale zwykle wymaga dodatkowych zabezpieczeń.

3. Vivus – to instytucja pożyczkowa, która oferuje szybkie i łatwe pożyczki przez internet. Nie wymaga żadnych zabezpieczeń ani dokumentów.

4. Wonga – również to instytucja pożyczkowa, która udziela szybkich pożyczek bez sprawdzania w BIK. Wymaga jedynie weryfikacji tożsamości.

5. Provident – to firma pożyczkowa, która udziela pożyczek bez sprawdzania w BIK. Wymaga jedynie zabezpieczenia w postaci poręczyciela.

Jak widać, na rynku dostępne są różne oferty pożyczek, także dla osób z negatywną historią kredytową. Warto jednak pamiętać, że przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu pożyczki, należy dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową oraz warunki oferty, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów w przyszłości.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x