Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

jaki bank udziela pozyczki bez bik

temat wybrany: jaki bank udziela pozyczki bez bik

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób zwraca uwagę na zdolność kredytową, czyli swoją historię kredytową. Jednakże, w przypadku nieposiadania historii kredytowej lub posiadania negatywnej, uzyskanie kredytu może być problematyczne. Jednakże, istnieją banki, które udzielają pożyczek bez bik.

Co to jest bik?

Bik to Biuro Informacji Kredytowej. Instytucja ta gromadzi informacje dotyczące kredytów, pożyczek, a także innych zobowiązań finansowych, jakie posiada dana osoba. Bik to tzw. „czarna lista”, która może mieć wpływ na decyzję banku, dotyczącą udzielenia kredytu. Im więcej negatywnych wpisów w bik, tym trudniej otrzymać kredyt.

Jaki bank udziela pożyczek bez bik?

Na rynku finansowym, istnieje kilka banków, które oferują pożyczki bez bik. Jednym z nich jest Vivus.pl. Vivus.pl udziela pożyczek od 100 zł do 3000 zł, bez sprawdzania historii kredytowej. Wymagania, jakie należy spełnić, to ukończone 21 lat, posiadanie numeru telefonu oraz adresu e-mail, a także posiadanie stałych dochodów. W przypadku pierwszej pożyczki, Vivus.pl oferuje pożyczkę bez odsetek i prowizji.

Innym bankiem, który udziela pożyczek bez bik, jest Wonga. Wonga udziela pożyczek od 100 zł do 5000 zł, bez sprawdzania historii kredytowej. Wymagania, jakie należy spełnić, to posiadanie wieku od 18 do 70 lat, posiadanie stałego źródła dochodów oraz posiadanie numeru telefonu oraz adresu e-mail. Pierwsza pożyczka w Wonga jest również darmowa.

Podsumowanie

Pożyczki bez bik są idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają historii kredytowej lub posiadają negatywne wpisy w bik. Warto jednak pamiętać, że pożyczki te są zwykle droższe od pożyczek dla osób, które posiadają pozytywną historię kredytową. Dlatego też, przed podjęciem decyzji o pożyczce, warto dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową oraz wybrać najlepszą dla siebie ofertę.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x