Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

jak się pisze pożyczka

temat wybrany: jak się pisze pożyczka

Pożyczka to umowa, dzięki której możemy uzyskać potrzebne nam środki finansowe. Jednak, aby móc skorzystać z pożyczki, musimy ją właściwie napisać. Jak to zrobić?

1. Określ rodzaj pożyczki – przed rozpoczęciem pisania umowy pożyczki, należy określić jej rodzaj. Czy będzie to pożyczka gotówkowa, hipoteczna, samochodowa czy inna?

2. Wpisz kwotę pożyczki – kolejnym krokiem jest określenie kwoty pożyczki. Należy ją wpisać w umowie zarówno słownie, jak i cyfrowo.

3. Zapisz wysokość odsetek – w umowie pożyczki należy także określić wysokość odsetek. Możemy wybrać odsetki stałe lub zmienne, w zależności od naszych potrzeb.

4. Określ czas spłaty – ważnym elementem umowy pożyczki jest czas spłaty. Należy określić daty spłaty rat oraz sposób dokonywania płatności.

5. Wpisz dane pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy – na końcu umowy pożyczki należy podać dane pożyczkodawcy i pożyczkobiorcy, tj. imiona i nazwiska, adresy zamieszkania, numery PESEL lub NIP.

6. Podpisz umowę – po napisaniu umowy pożyczki, należy ją podpisać przez obie strony oraz sporządzić dwie identyczne egzemplarze.

Pamiętajmy, że umowa pożyczki to ważny dokument, który powinien być sporządzony w sposób jasny i przejrzysty. Jeśli nie czujemy się pewnie w pisaniu takich umów, warto skorzystać z pomocy prawnika lub doradcy finansowego.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x