Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

co to pożyczka leasingowa

temat wybrany: co to pożyczka leasingowa

Pożyczka leasingowa to rodzaj umowy finansowej, której celem jest nabycie przez klienta określonego mienia. Przez cały czas trwania umowy pożyczkobiorca ma prawo do korzystania z przedmiotu pożyczki, ale formalnym właścicielem pozostaje firma leasingowa. To ona odpowiada za wszelkie formalności związane z ubezpieczeniem, serwisem i ewentualnymi naprawami, ale również pobiera opłaty za korzystanie z mienia.

Pożyczka leasingowa może być udzielona na różne cele. Najczęściej dotyczy to zakupu pojazdów czy maszyn, ale również urządzeń biurowych lub innych narzędzi niezbędnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Przy wyborze oferty leasingowej warto zwrócić uwagę na takie elementy jak wysokość wpłaty własnej, okres trwania umowy, rata miesięczna czy też ewentualne koszty dodatkowe.

Podobnie jak w przypadku innych umów kredytowych, przed zawarciem umowy leasingowej warto dokładnie przeanalizować swoje możliwości finansowe i porównać oferty różnych instytucji finansowych. Warto również dowiedzieć się o ewentualnych konsekwencjach niewywiązywania się z umowy oraz o procedurze jej przedłużenia lub przedterminowego zakończenia.

Pożyczka leasingowa to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kredytów, zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy potrzebują specjalistycznego sprzętu czy też floty pojazdów. Dzięki temu rozwiązaniu można uniknąć konieczności ponoszenia wysokich kosztów związanych z zakupem mienia na własność, a jednocześnie cieszyć się pełnym komfortem korzystania z niego.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x