Wyślij SMS

o treści WNIOSEK na 7257 (2,46 zł za sms)

70 840 80 45

24/7 Zadzwoń

pn - pt: 9:00 - 17:00

Biuro otwarte

Tel: 70 840 80 45
Wyślij sms o Treści WNIOSEK na nr 7257

co pokazuje bik

temat wybrany: co pokazuje bik

Biuro Informacji Kredytowej (BIK) to instytucja, która gromadzi i udostępnia informacje dotyczące naszych zobowiązań finansowych. Warto wiedzieć, co pokazuje BIK, ponieważ nasza historia kredytowa może mieć wpływ na decyzje banków przy udzielaniu nam kredytów czy pożyczek.

Co dokładnie znajduje się w raporcie BIK? Przede wszystkim informacje o naszych kredytach i pożyczkach – ich rodzaj, kwotę, datę zaciągnięcia oraz spłaty. W raporcie możemy także znaleźć informacje o kartach kredytowych, rachunkach bankowych, ale też o naszych zadłużeniach wobec operatorów telekomunikacyjnych czy firm windykacyjnych.

Dlaczego warto sprawdzać swoją historię kredytową w BIK? Po pierwsze, możemy dzięki temu uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, np. odrzucenia wniosku o kredyt ze względu na naszą niekorzystną historię kredytową. Po drugie, to także okazja do weryfikacji, czy wszystkie informacje zawarte w raporcie są prawidłowe. W razie jakichkolwiek nieścisłości warto skontaktować się z BIK i poprosić o ich korektę.

Warto pamiętać, że nasza historia kredytowa składa się z różnego rodzaju informacji. Oczywiście, najważniejsze są nasze kredyty i pożyczki, ale również nasze karty kredytowe czy rachunki bankowe mogą mieć wpływ na decyzje banków przy udzielaniu nam kredytów. Dobrze więc dbać o swoją historię kredytową i regularnie sprawdzać swoje raporty w BIK.

0 0 votes
Article Rating
Doradca Bankowy

Doradca Bankowy

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

jak zrobić szpagat w 15 minut

temat wybrany: jak zrobić szpagat w 15 minut Zanim przystąpisz do ćwiczeń, pamiętaj, że wykonanie szpagatu wymaga czasu, wysiłku i regularnych treningów. Jednak jeśli chcesz

Czytaj więcej »
0
Would love your thoughts, please comment.x